Ochlaďte se s TAURUSem!

Hledáte levný a efektivní způsob přečkání horkého léta? Zdají se Vám náklady na pořízení a provoz klimatizace v našich zeměpisných šířkách zbytečné? Pojďte se s námi podívat na levný a účinný způsob ochlazování interiéru.

Španělský výrobce TAURUS / ALPATEC má mnohaleté zkušenosti nejen s klimatizacemi. Do ČR jsme přivezli jejich mobilní ochlazovač TAURUS R750, který Vám přináší hned několik výhod.

1. Je EKONOMICKÝ – oproti klasickým klimatizacím jsou náklady na jeho pořízení až čtvrtinové. Navíc provoz se spotřebou pouhých 65W, oproti klimatizacím s příkonem 2100W, nepoměrně levnější.

(Při 5 hodinovém provozu denně, 6 dní v týdnu, 4 týdny v měsíci (někdy přeci také musí pršet) a spotřebě 2,1kW při ceně Kč 4,10 za kW, vychází měsíční provoz klasické klimatizace přibližně na 1.000,- Kč. Celkový odhad nákladů na překlenutí léta se tak vyčíslují až na 3.000,-)

2. Je EKOLOGICKÝ – pro svůj chod nepotřebuje žádné náplně v podobě chemických látek. Stačí studená voda a přibalené namražené vložky, nebo obyčejný led. Účinně tak lze snížit teplotu v místnosti až k 25oC.

3. Je opravdu MOBILNÍ – odpadá nutnost odvodu vytvářeného tepla. To totiž musíte řešit u tzv. „mobilních“ klimatizací, a to buď vývodem do zdi, nebo přes speciální okenní vložku. Obě řešení ale stojí další a nemalé peníze. Vzít si ho s sebou můžete na chatu, do dětského pokoje, nebo na víkend k prarodičům…

4. Je VÝKONNÝ – s výměnnou vzduchu až 550m3/h jde o jeden z nejvýkonnějších ochlazovačů na trhu. (Běžné bývají hodnoty okolo 330m3/h)

5. Je ZDRAVÝ – další z funkcí přístroje je Ionizace, neboli obohacování prostoru o záporné ionty. Ty ničí bakterie a zápachy a prokazatelně zpříjemňují pobyt v takto obohacených místnostech, připodobňovaných k horskému prostředí nebo vzduchu po dešti. Navíc místa, kde se běžně bojuje s vlhkostí jsou v letních měsících abnormálně přeschlá a přístroj tak umí potřebnou vlhkost do prostředí dodat.

6. Je TICHÝ – spánek v takto ionizované a zvlhčené místnosti je pravým požitkem. S hlučností do 56 dB jde o velmi tiché zařízení, které navíc s funkcí NIGHT MODE opravdu zkvalitní Váš odpočinek.

Navíc, díky samostatně volitelným funkcím Ionizace, čištění vzduchu nebo zvlhčování, není provoz ochlazovače Taurus R750 limitován jen přes letní měsíce.

Produktové video, obsah balení a seznam funkcí naleznete zde: https://youtu.be/CybG7vLq7ZI

Teshop: https://www.teshop.cz/taurus-r750/

 

 • T9574005_1T9574005_2

  R750 (T9574005)

  3.599 

  Detail

  ochlazovač vzduchu a zvlhčovač v jednom, příkon 65W, průtok vzduchu 550m3/h, 4 funkce: osvěžování / ventilace / zvlhčování / ionizace, 3 rychlosti proudění, oscilace lamel, omyvatelné filtry, 4 kolečka pro mobilitu, odnímatelný průhledný vodní zásobník, 2 kontejnery pro led a ochlazování vody.

  Čtěte více