Už nepotřebuji být modelkou!

Žehlička na vlasy…

Chtěla bych být modelkou. Ne pro slávu, ne pro peníze, klidně i modelkou „ve výsluze“ – jen abych věděla, co ty holky dělají s vlasy!!!
Vždy jsem je chtěla mít stejně bohaté, bohužel ty mé postupem času a z neustálého mytí, barvení, žehlení atd. jsou řídké a zničené. Vyzkoušela jsem množství ochranných sprejů, ale nic nemělo takový efekt, jaký jsem očekávala nebo v reklamách slibovali.

Objevila jsem ale žehličku, která je pro mne jako stvořená. Má infračervený ohřev, díky kterému jsou její desky dostatečně prohřáty i zevnitř. Desky samotné mají turmalínový povrch, který je k vlasům jemnější než klasický z keramiky, chrání je před vysušením a zanechává je už od pohledu zdravější a lesklejší.
U většiny zařízení musím čekat, než se dostatečně zahřejí. U této žehličky to tak není! Do 30 sekund je zahřátá na teplotu, kterou si nastavím na LCD displeji. To že má automatické vypínání je pro mne absolutní nutností. S mou hlavou, rozuměj pamětí, bych byla dávno bezdomovcem.

Nejsem fanynka loken. Když bych ale byla, nemusím kulmu kupovat zvlášť – žehlička má na vrchu zabudovanou ještě jednu desku. Taková 2v1.
V příslušenství je ještě jedna vychytávka, co snad žádná jiná žehlička na vlasy nemá. Je to spona, která mi usnadňuje vlasy lépe vyhlazovat. Už teď vím, že mi bude chybět až jí někam založím, což je ale jen otázka času.

Od všech ostatních žehliček se úplně liší tím, že vlasy neničí, ale chrání. Precizně nastavenou teplotou a její kontrolou, turmalínovým povrchem… Mé vlasy prý vypadají zdravěji, pevněji a všiml si toho i můj kadeřník!

 • SLIMLOOK INFRARED (T901123)

  1.399 

  Popis produktu

  • Popis: Žehlička na vlasy s IST technologií a digitálním ovládáním teploty
  • Příkon: 45 W
  • Další vlastnosti a funkce:
   Plovoucí desky s ochranným keramicko-turmalínovým povrchem
   IST – infračervený ohřev pro profesionální výsledky
   Digitální nastavení a kontrola teploty s LCD displejem
   PTC elementy pro rychlý (do 30s) a rovno-měrný ohřev bez kolísání
   Funkce automatického vypnutí po 60 min.
   Duální design pro žehlení a tvorbu loken
   Přepravní vak
   360o otočný přívodní kabel
   Spona pro usnadnění vyhlazování vlasů
  Čtěte více